| Ονομασία προϊόντος | Β κιγκλίδωμα τύπων |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Εφαρμογή | Λιμένα πλοίων λιμάνι λιμάνι λιμάνι λιμάνι λιμάνι |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Χρώμα | μαύρος και προσαρμοσμένος |
| Ονομασία προϊόντος | Τύποι κυλινδρικών κυλινδρικών θαλάσσιων φτερών για προστασία λιμανιού |
|---|---|
| Υλικό | Εξαιρετικό φυσικό καουτσούκ |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C1200 |
| Τύπος | PIANC2002 |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα (μαύρο και γκρι είναι πιο δημοφιλές) |
| Ονομασία προϊόντος | Διαρκής Απορρόφηση Ενέργειας PIANC 600*1200 Ελαστικοί κυλινδρικοί θαλάσσιοι φτερούγες |
|---|---|
| Υλικό | NR |
| Εσωτερική διάμετρος | 75-1000 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Σειρά σκληρότητας | 20°-90° ακτή Α |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολες εγκατάσταση και συντήρηση |
|---|---|
| Τύπος | Β κιγκλίδωμα τύπων |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Υψηλής απόδοσης φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Ευελιξία | Υψηλή |
|---|---|
| Συμπίεση | Υψηλή |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Shape | Cylindrical |
| ελαστικό | Υψηλή |
| Ονομασία του προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Χρώμα | μαύρος και προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Πυκνότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικό και ανθεκτικό |
| Χρήση | Αγκυροβόληση ή αγκυροβόληση πλοίων |
| Πιστοποιητικό | BV, DNV, SGS, LR, CCS |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | OEM |
| Όνομα προϊόντων | Β κιγκλίδωμα τύπων |
| MOQ | 1 |
| χρώμα | Μαύρος/γκρίζος/άσπρος/όπως απαιτείται |
| Εφαρμογή | θαλάσσια |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Ετικέτα | Οργανωτής κατασκευής |
| Διάμετρο | Προσαρμοσμένο |