| Όνομα προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Πυκνότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικό και ανθεκτικό |
| Χρήση | Αγκυροβόληση ή αγκυροβόληση πλοίων |
| Όνομα προϊόντων | PIANC τυποποιημένη W θαλάσσια ένδυση βαρκών προσόρμισης αποβαθρών κιγκλιδωμάτων βαρκών ρυμουλκών κιγ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, NBR, σιλικόνη, EPDM, FKM, SBR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-W450 |
| Τύπος | Τύπος W |
| Σχέδιο | Σχεδιασμός τελωνείου |
| Ονομασία προϊόντος | D Τύπος Φεντερ Πολυδιάστατη και αποτελεσματική απόδοση για την προστασία |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-D400H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Ονομασία προϊόντος | D Τύπος προστατευτικών προφυλακτήρων για την αποτελεσματική και αξιόπιστη προστασία των θαλάσσιων απ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-D500H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Ονομασία προϊόντος | Αξιόπιστοι φτερωτές τύπου D Φουσκάλες εφοδιασμού Φουσκάλες θαλάσσιων στροφών Σημαντικά καναλιών Φουσ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ, NBR, σιλικόνη, EPDM |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Ποιότητα | Υψηλό επίπεδο |
| Λογότυπο | Αποδέχομαι το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Ονομασία προϊόντος | Ευέλικτη εγκατάσταση ΠΙΑΝΚ Στυπαίο Φέντερ τύπου W Φέντερ ρυμουλκούμενου σκάφους με ράβδους καθοδήγησ |
|---|---|
| Υλικό | Καουτσούκ φυσικό, NBR, Σιλικόνη, EPDM, FKM, SBR |
| Αριθμό μοντέλου | DF-W450 |
| Τύπος | Τύπος W |
| Σχεδιασμός | Σχεδιασμός τελωνείου |
| Ονομασία προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ονομασία προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος και προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Χαρακτηριστικά | Δυνατό και ανθεκτικό |
| Ονομασία προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Χρώμα | μαύρος και προσαρμοσμένος |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Color | Black or Customized |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |